Zúčastníme se veletrhu Gastrofest, který se uskuteční již 22.–24. 11. 2018 v Českých Budějovicích

14. 11. 2018

Adventure Centrum Vám na Gastrofestu v Českých Budějovicích ve dnech 22.–24. 11. 2018 představí světovou novinku – CasusGrill.

CasusGrill je jednorázový plně ekologický gril na cestování, který váží pouze 1 kg. CasusGrill, který k nám přišel z Dánska, je novou verzí a ekologickou transformací hliníkového grilu. Je vyroben z trvanlivých nekovových materiálů a schopný rozkladu působením mikroorganismů. Je držitelem mezinárodního patentu grilovací technologie a získal již mnoho ocenění po celém světě.

CasusGrill si oblíbí zejména provozovatelé pensionů, hotelů, kempů a samozřejmě prodejci grilů, gastro či obchodní řetězce. Je vhodný jako firemní dárek.

CasusGrill si můžete s čistým svědomím vzít téměř kamkoli – na pláž, do parku, na rybářský výlet i horskou túru, na cesty karavanem, obytným autem nebo do kempu, či na dovolenou. Neexistuje žádné omezení! CasusGrill můžete používat celý rok – během chladné zimy při -10 stupních, ve výškách 2000 m nad mořem i v horkém létě na pláži. Do 5 minut je připraven a déle jak 60 minut na něm můžete grilovat s pohoštěním 4-6 osob. Připravíte na něm opravdu chutné jídlo. Budoucnost bude lepší. Skvělá příležitost pro nové obchodní partnery v ČR a SK.

Nenechte si tuto novinku ujít a přijďte grilovat s námi.
Těšíme se na Vás v hale T1, č. 56.


  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

Ocenění Casus Grillu:

Ocenění Casus Grillu

Exkluzivní dovozce značek:

Hobie Kajaking Hobie Sailing Hobie Fishing Hobie Paddleboards Paddleboards Anomy Paddleboards Mint Lama GoSun Stove solární vařiče a grily Transcool 12V chlazení Jednorázový gril Casus Grill Adventure Centrum

Přihlašte se k odběru aktualit

Nenechte si ujít novinky týkající se Casus Grillu ve formě newsletteru a nic důležitého Vám již neunikne.


Exkluzivní dovozce pro ČR a SK
ADVENTURE CENTRUM

Casus Grill

Budějovická 1146, 252 42 Jesenice
IČ: 64377563
Zobrazit na mapě
Copyright 2024 ADVENTURE CENTRUM – Mapa webu