Pozvánka na veletrh CARAVANING BRNO 2023, který se uskuteční 2.–5.11.2023

15. 10. 2023

Pozvánka na jubilejní 20. ročník veletrhu CARAVANING BRNO 2023, který se uskuteční 2.–5.11.2023

Na letošním ročníku CARAVANING BRNO 2023 od 2. do 5.11.2023 Adventure Centrum představí hned několik novinek a PREMIÉR. Zastoupené značky:

  • Transcool z Austrálie – odpařovací chlazení na 12-24V-230V,
  • GoSun USA – solární vařiče, grily, pece na solární energii i Hybridní pohon a technologické nezávislé vybavení na cesty. Život mimo síť nikdy nebyl snazší – GoSun!
  • CasusGrill Denmark – cestovní ekologický gril, cestovní brikety – patentovaná technologie briket Quick Oxylite™
  • ANOMY a MINT LAMA – designové nafukovací paddleboardy TOP ceny až – 30%!!
  • SKIMOVER SWISS – převozní kolečka na přepravu lyží, snowboardů, skialpů a paddleboardů. NOVINKA
  • 1.  20 let Jubilejní ročník Caravaning Brno
  • 2.  10 let výročí značky GoSun USA / TOP akční ceny – 17-20% v průběhu veletrhu na stánku nebo online přes e-shop a následně po veletrhu. Tedy 2. -12.11.2023 (do 12.11. do půl noci zadané objednávky). 
  • 3.  18 let ADVENTURE CENTRUM s Vámi TOP akční ceny na nafukovací paddleboardy značek ANOMY a MINT LAMA SWISS – 20-30% na dostupné modely.
  • 4.  NOVINKA Skimover SWISS akční ceny jen na veletrhu

A spousta dalších… Máte se na co těšit.

Překvapením pro všechny bydlíkáře, nomády, nezávislé cestovatele, ale i pro lidi, co nezávisle bydlí, jsou produkty GoSun solární a Hybridní vařiče, grily a pece z USA, které jsou vhodné do vašeho obytného auta, karavanu, lodě, kamionu, chaty, 4WD nebo pro domácí použití. Ekologické, bezpečné a zdravé grilování a vaření na sluneční energii bez paliv. Evropská PREMIÉRA několik novinek od GoSun Sport-E Hybrid / 12V PowerBank, cestovní generátor 1100W, Chillest autolednice DUAL 12-24V, Filtrace vody Flow, solární piknikové stoly, větrání a dalších technologicky nezávislých solárních a hybridních produktů nejen pro cestovatele. Život mimo síť nikdy nebyl snazší!
Více na https://solarnivaric.cz/

Dále budete mít možnost zakoupit Inovativní řešení 12/24 – 230V odpařovací klimatizace – chladiče vzduchu Transcool z Austrálie, který je mezi majiteli karavanů, obytných aut a lodí velmi oblíbený. Nová modelová řada a model EC3-F PLUS PRO a PREMIÉRA externího zdroje na 12V.
Více na https://transcool.cz/

SKIMOVER SWISS – NOVINKA – skvělé přepravní kolečka na převoz lyží, snowboardu, skialp nebo paddleboardu. SKIMOVER Traveller je dokonalý a všestranný pomocník. Zimní lyžování, letní stand-up paddleboarding SUP. Oceněno vítěznou cenou AWARD 2023 na Paddle Sports Show v Lyonu. Transportní cestovní kolečka na převoz lyží se Skimoverem Traveller SWISS je cestování na lyže veřejnou dopravou opravdu snadné. V lyžařském středisku rádi ujdete s lyžemi o něco navíc a děti si je zamilují.

Vice najdete https://www.adventurecentrumshop.cz/ski-sup-mover/

Cestovní CasusGrill. Jednorázový plně ekologický gril na cestování, který váží pouze 1 kg. CasusGrill, který přišel z Dánska, je novou verzí a ekologickou transformací hliníkového grilu. Originální firemní produkt, firemní dárek a také potěší jako Vánoční dárek.

Více najdete https://casusgrill.cz/

 


ADVENTURE CENTRUM se již řadu let zaměřuje na výjimečné produkty skvělých světových značek, které si pečlivě vybíráme pro cestování, kempink, caravaning, vodní sporty, ekologii, udržitelnost a patentované technologie. Máme exkluzivní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku, EU4 značek Hobie USAHobie Cat USAGoSun USACasusGrill DKTranscool AUAnomy SPMinta Lama CH , Skimover SWISS, DropRacks NORWAY a další. Život mimo síť, nikdy nebyl snazší – GoSun.  Living off the grid has never been easier – GoSun.

Osobně prověřujeme v praxi naše produkty a je opravdu o co stát. Jsme s Vámi i na veletrzích již déle jak 18 let a naši zákazníci jsou vždy překvapení a spokojení, což nás velmi těší. Můžete nás také navštívit v našem showroomu a obchodě, kde Vám rádi vše předvedeme, vysvětlíme a poradíme. 


 

Těšíme se na Vás v PAVILONU P/053 stánek. Čekají na Vás velmi zajímavé TOP ceny produktů!!

Vše najdete také na jednom místě v našem e-shopu: https://www.adventurecentrumshop.cz/

Kdy: 2. – 5. 11. 2023
Kde: BVV Brno – Výstaviště Brno
Kde nás najdete: PAVILON P/053 / stánek Adventure Centrum


  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

Ocenění Casus Grillu:

Ocenění Casus Grillu

Exkluzivní dovozce značek:

Hobie Kajaking Hobie Sailing Hobie Fishing Hobie Paddleboards Paddleboards Anomy Paddleboards Mint Lama GoSun Stove solární vařiče a grily Transcool 12V chlazení Jednorázový gril Casus Grill Adventure Centrum

Přihlašte se k odběru aktualit

Nenechte si ujít novinky týkající se Casus Grillu ve formě newsletteru a nic důležitého Vám již neunikne.


Exkluzivní dovozce pro ČR a SK
ADVENTURE CENTRUM

Casus Grill

Budějovická 1146, 252 42 Jesenice
IČ: 64377563
Zobrazit na mapě
Copyright 2024 ADVENTURE CENTRUM – Mapa webu